Zabaľte tento rok pod stromček HUDBU

Trend Vianočná poukážka SF 2018 baner 300x300px

Chceli by ste darovať svojim blízkym netradičný darček? Ponúkame DARČEKový poukaz Slovenskej filharmónie. Zakúpite ho  v Pokladnici Slovenskej filharmónie, Reduta, Nám. Eugena Suchoňa 1, Bratislava, otvorená  Po: 9-14.00, Ut – Pia: 13.00 – 19.00.    

Darujte tento rok pod stromček návštevu koncertu v prekrásne  bratislavskej Redute. Slovenská filharmónia  ponúka svojim  návštevníkom široké spektrum hudobných podujatí do júna nasledujúceho roka.  Na výber sú  symfonické a vokálno-inštrumentálne koncerty v Koncertnej sieni SF, koncerty pre deti, teenagerov,  komorné koncerty – recitály popredných interpretov a vystúpenia komorných zoskupení a  koncerty súborov interpretujúcich hudbu na dobových nástrojoch. Vo vybrané nedeľné popoludnia  srdečne pozývame na organové koncerty, či koncerty legendárneho Slovenského komorného orchestra. Po boku našich telies – orchestra Slovenská filharmónia a Slovenského filharmonického zboru sa aj v tejto sezóne vystrieda množstvo popredných domácich a zahraničných dirigentov a sólistov.

Neviete sa rozhodnúť čo vybrať?

Preto sme pre vás opäť pripravili DARČEKový poukaz v hodnote 20,-  EUR. Môžete ho zakúpiť a využiť do konca prebiehajúcej 70. koncertnej sezóny Slovenskej filharmónie. Každý poukaz má originálne číslo a je platný  jednorazovo.