Členovia orchestra

James Judd
šéfdirigent

Stáli hosťujúci dirigenti
Leoš Svárovský
Rastislav Štúr

1. husle
Jarolím Emmanuel Ružička
1. koncertný majster
Ewald Danel
koncertný majster a vedúci skupiny
Jozef Horváth
koncertný majster
Vladimír Bereník
zástupca koncertného majstra
Yvetta Slezáková
zástupkyňa koncertného majstra 

Josef Balogh
Andrea Benická
Igor Bobko
Radomír Cikatricis
Zuzana Gavorníková Paštéková
Július Horváth
Zuzana Hrubovčáková
Monika Jurčenková
Viliam Schowanetz
Jana Sopkuliaková Rendeková
Juraj Sťahel
Gabriel Szathmáry
Lucia Šaray
Ján Timčák
Eva Vandáková
Václav Votruba
Tibor Zlievsky

2. husle
Marián Hrubý
1. hráč v skupine II. huslí a vedúci skupiny
Jana Gubková Černá
1. hráčka v skupine II. huslí
Johana Motýľová
zástupkyňa 1. hráča v skupine II. huslí
Michaela Petríková
zástupkyňa 1. hráča v skupine II. huslí

Beata Borzová
František Černý
Mária Dluhá
Adriana Duliaková
Milan Frátrik
Lucia Harvanová
Agnieszka Kalisz-Dzik
Anežka Karová
Ľubica Klasová
Ivo Raška
Alan Vizváry
Natália Vontszemü

Violy
Martin Ruman
1. hráč vo violovej skupine a vedúci skupiny
Bálint Kovács
1. hráč vo violovej skupine
Natalia Binkowska
zástupkyňa 1. hráča vo violovej skupine
Ladislav Maršovský
zástupca 1. hráča vo violovej skupine

Júlia Bolebruchová
Tomáš Kaiser
Ľudovít Kara
Kornel Klatt
Dimitrij Kopčák
František Magyar
Roman Rusňák
Kamil Verbovský
Zuzana Vojtáneková
Karol Vontszemü

Violončelá
Boris Bohó
koncertný majster a vedúci skupiny
Ján Slávik
koncertný majster
Orsolya Kovács
zástupkyňa koncertného majstra
Lukáš Polák
zástupca koncertného majstra

Daniel Baran
Kristína Luptáčiková
Roman Pálka
Csaba Rácz
Eva Schranzová
Jaroslav Šimko
Karol Trubač
Jana Vaculová
Roman Vráblik

Kontrabasy
Rastislav Sokol
1. hráč v skupine kontrabasov a vedúci skupiny
Robert Vizvári
1. hráč v skupine kontrabasov
Anton Jaro
zástupca 1. hráča v skupine kontrabasov
Peter Jurčenko
zástupca 1. hráča v skupine kontrabasov

Richard Gašpar
Juraj Griglák
Robert Halenár
Tibor Nagy
Aristid Sokol
Michal Vavro

Flauty
Cyril Šikula
1. flautista a vedúci skupiny
Simona Pingitzer
1. flautistka

Tomáš Janošík
Dagmar Kamenská
Ján Samec

Hoboje
Robert Holota
1. hobojista a vedúci skupiny
Matúš Veľas
1. hobojista

Igor Fábera
Róbert Krchniak
Ladislav Roth

Klarinety
Jozef Luptáčik
1. klarinetista a vedúci skupiny
Jozef Eliáš
1. klarinetista

Zuzana Hudecová
Saša Jaško
Jozef Uhliar

Fagoty
Peter Kajan
1. fagotista a vedúci skupiny
Aleš Chutný
1. fagotista

Roman Mešina
Ladislav Miklovič
Peter Šagát

Lesné rohy
Karol Nitran
1. hráč na lesnom rohu a vedúci skupiny
Viliam Vojčík
1. hráč na lesnom rohu

Igor Bielik
Miklós Pál Horváth
Branislav Hóz
Peter Kižňanský
Vladimír Miklovič
Ludmila Urbanová

Trúbky
Rastislav Suchan
1. trubkár a vedúci skupiny
Ľubomír Kamenský
1. trubkár

Mikuláš Duranka
Vladimír Jaško
Petr La Garde

Trombóny
Albert Hrubovčák
1. trombonista
Michal Jaško
1. trombonista

Branislav Belorid
Juraj Mitošinka
Michal Motýľ

Tuba
Nikolaj Kanišák
Vedúci skupiny trombónov a tuby

Bicie nástroje
Peter Kosorín
1. tympanista a vedúci skupiny
Kiril Stoyanov
1. tympanista 

Jozef Banyák
Peter Krbaťa
Richard Mrázik

Harfa
Katarína Turnerová

Inšpektor
Peter Šagát

Technici orchestra
Jozef Gregor
Viliam Chudý