DARČEKový poukaz Slovenskej filharmónie

Darcekovy poukaz SF vianoce 2022 1200x1200

Chceli by ste darovať svojim blízkym netradičný darček?

Darujte HUDBU - návštevu koncertu v prekrásnej bratislavskej Redute. Slovenská filharmónia  ponúka svojim  návštevníkom široké spektrum hudobných podujatí do júna nasledujúceho roka.       Na výber sú  symfonické a vokálno-inštrumentálne koncerty v Koncertnej sieni SF, koncerty pre deti, teenagerov,  komorné koncerty – recitály popredných interpretov a vystúpenia komorných zoskupení, koncerty súborov interpretujúcich hudbu na dobových nástrojoch. Vo vybrané nedeľné popoludnia  srdečne pozývame na organové koncerty, či koncerty legendárneho Slovenského komorného orchestra. Po boku našich telies – orchestra Slovenská filharmónia a Slovenského filharmonického zboru sa aj v tejto sezóne vystrieda množstvo popredných domácich a zahraničných dirigentov a sólistov.

Neviete sa rozhodnúť čo vybrať?

Preto sme pre vás opäť pripravili DARČEKový poukaz v hodnote 20,-alebo 50,- EUR.Môžete ju zakúpiť a využiť do konca prebiehajúcej 74. koncertnej sezóny Slovenskej filharmónie. Každý poukaz má originálne číslo a je platný  jednorazovo.

DARČEKový poukaz si zakúpite v Pokladnici Slovenskej filharmónie, Reduta, Nám. Eugena Suchoňa 1, Bratislava, otvorená  Po: 9-14.00, Ut – Pia: 13.00 – 19.00.