Aktuality a novinky


Adventný koncert Slovenského komorného orchestra

15-SKO-BRENKUS-c-8770-s

V nedeľu 10. decembra uvedú členovia Slovenského komorného orchestra s umeleckým vedúcim Ewaldom Danelom Adventný koncert s populárne ladeným programom pre sláčikový orchester. Tóny hudby v priestoroch Reduty navodia príjemnú predvianočnú atmosféru a krátke zastavenie sa v tohtoročnom advente. Koncert sa uskutoční v Koncertnej sieni SF o 16.00. Koncert je VYPREDANÝ. Čítať viac…


Darujte HUDBU a využite kupón PF24

SF-December-2023-300x300

Milí abonenti a návštevníci koncertov, je tu opäť Advent, jedno z najkrajších období roka. Zhon z prípravy na blížiace sa Vianoce aspoň na malú chvíľu vymeňte za krátke zastavenie sa, či meditáciu. To vám ponúkajú  chvíle v koncertných sálach Slovenskej filharmónie na decembrových adventných a sviatočných koncertoch,  ktoré vyvrcholia na Silvestra a Nový rok. Tento jedinečný pocit môžete darovať aj svojim blízkym a potešiť ich originálnym darčekom – zakúpením darčekovej  poukážky alebo vstupeniek na koncerty 75. sezóny Slovenskej filharmónie (január – jún 2024). Od 6. – 31. decembra si môžete uplatniť zľavu  25% s kódom PF24 pri zakúpení vstupeniek na vybrané januárové koncerty – symfonické dvojice (11. a 12. 1. alebo 25. a 26. 1. 2024) v Pokladnici Slovenskej filharmónie, ktorá  je otvorená v pracovné dni od 12.00 – 18.00  alebo online z pohodlia domova na filharmonia.sk. Darujte tento rok HUDBU vašim blízkym a nalaďte sa spoločne na Slovenskú filharmóniu! Zostaňte nám verní aj v roku 2024.

Želáme vám šťastné, veselé a hudobné Vianoce! Čítať viac…


Vianočná pošta Slovenskej filharmónie

vianočná pošta, foto

Slovenská filharmónia v spolupráci OZ DOMOV- DÚHA a CENTROM REPULS aj tento rok pokračuje vo výnimočnom vianočnom projekte, do ktorého sa môžeme zapojiť my všetci. Radi by sme aj tento rok potešili viaceré klientky centier, mamy s deťmi, ktoré budú Vianoce tráviť v svojich dočasných domovoch –  v Centre  pre deti a rodiny REPULS a v Krízovom stredisku DÚHA. Zakúpené vstupenky si nájdu pod stromčekom na Štedrý večer. Venujeme im príjemný zážitok na Rodinných koncertoch v Slovenskej filharmónii v roku 2024.

Od stredy 6. decembra do stredy 20. decembra 2024 môžete v Pokladnici Slovenskej filharmónie alebo pri návšteve decembrových koncertov v priestoroch SF zakúpiť vstupenky pre jednu z mamičiek a jej deti, alebo pre deti  z Krízového strediska Dúha.

Zakúpené vstupenky im do 24. decembra doručíme.  Čítať viac…

Prejsť na sekciu Aktuality a novinky →