Zabaľte tento rok pod stromček HUDBU

SF Vianočná poukážka 2019 operaslovakia baner 300x200

Chceli by ste darovať svojim blízkym netradičný darček? Ponúkame DARČEKový poukaz Slovenskej filharmónie

Darujte im návštevu koncertu v prekrásnej  bratislavskej Redute. Slovenská filharmónia  ponúka svojim  návštevníkom široké spektrum hudobných podujatí do júna nasledujúceho roka.  Na výber sú  symfonické a vokálno-inštrumentálne koncerty v Koncertnej sieni SF, koncerty pre deti, teenagerov,  komorné koncerty – recitály popredných interpretov a vystúpenia komorných zoskupení, koncerty súborov interpretujúcich hudbu na dobových nástrojoch. Vo vybrané nedeľné popoludnia  srdečne pozývame na organové koncerty, či koncerty legendárneho Slovenského komorného orchestra. Po boku našich telies – orchestra Slovenská filharmónia a Slovenského filharmonického zboru sa aj v tejto sezóne vystrieda množstvo popredných domácich a zahraničných dirigentov a sólistov.

Neviete sa rozhodnúť čo vybrať?

Preto sme pre vás opäť pripravili DARČEKový poukazv hodnote 20,-  EUR. Môžete ho zakúpiť a využiť do konca prebiehajúcej 71. koncertnej sezóny Slovenskej filharmónie. Každý poukaz má originálne číslo a je platný  jednorazovo.

DARČEKový poukazzakúpite v Pokladnici Slovenskej filharmónie, Reduta, Nám. Eugena Suchoňa 1, Bratislava, otvorená  Po: 9.00-14.00, Ut – Pia: 13.00 – 19.00.

www.filharmonia.sk