PREDAJ ABONENTIEK / 69. koncertná sezóna SLOVENSKEJ FILHARMÓNIE

fb_cover_

Pre milovníkov koncertov, ktorí navštevujú pravidelne koncerty Slovenskej filharmónie, ale aj pre nových záujemcov prinášame prvé informácie o výmene a predaji ABONENTIEK na nadchádzajúcu 69. koncertnú sezónu Slovenskej filharmónie. 

21. 8. – 14. 9. 2017    začne prednostný predaj celosezónnych abonentiek pre abonentov zo sezóny 2016/2017 ( abonentku z minulej sezóny prosíme predložiť )

18. 9. – 6. 10. 2017 bude nasledovať voľný predaj ABONENTIEK pre všetkých záujemcov

od 9. októbranasledujepredaj vstupeniek na jednotlivé koncerty v sezóne 2017/2018 a voľný výber koncertov

ABONENTKA =

● výrazná finančná zľava pri jej zakúpení

● vyberáte si svoje miesto na celú sezónu už pred jej začiatkom a tým máte možnosť vlastného výberu najlepších miest v Koncertnej sieni Slovenskej filharmónie alebo v Malej sále Slovenskej filharmónie.

Podrobný program koncertov nájdete na stránke www.filharmonia.sk, celosezónny bulletin bude  v predaji od 21. augusta v Pokladnici SF.

Pokladnica Slovenskej filharmónie bude otvorená od 21. augusta Po: 9-14.00, Ut – Pia: 13.00 – 19.00, rezervácie 02/20475233, e mail:

vstupenky@filharmonia.sk

Od 21. augusta bude pokračovať v Pokladnici SF aj predaj vstupeniek na Bratislavské hudobné slávnosti.

V októbri tohto roku Slovenská filharmónia otvorí svoju 69. koncertnú sezónu, ktorá opäť ponúka  návštevníkom široké spektrum hudobných podujatí do júna nasledujúceho roka.  Na výber sú  symfonické a vokálno-inštrumentálne koncerty v Koncertnej sieni SF, koncerty pre deti, teenagerov, medzižánrové večery, komorné koncerty – recitály popredných interpretov a vystúpenia komorných zoskupení, koncerty súborov interpretujúcich hudbu na dobových nástrojoch, hudobno-literárne večery. Vo vybrané nedeľné popoludnia vás srdečne pozývame na organové koncerty, či koncerty legendárneho Slovenského komorného orchestra. Po boku našich telies – orchestra Slovenská filharmónia a Slovenského filharmonického zboru sa aj v tejto sezóne vystrieda množstvo popredných domácich a zahraničných dirigentov a sólistov. V ponuke nechýbajú sviatočné koncerty – Vianočné, Silvestrovský, Novoročný a samozrejme populárnejšie tematicky ladené  koncerty  -  napríklad mimoriadne obľúbené a žiadané koncerty filmovej hudby.