OZNAM o preložení a zrušení koncertov SF

index

Vážení návštevníci,

v súvislosti s prevenciou voči šíreniu koronavírusu  a na základe vyhlásenia vlády Slovenskej republiky  o mimoriadnej situácii je Pokladnica Slovenskej filharmónie ZATVORENÁ do odvolania.

KONCERTY Slovenskej filharmónie  sa NEKONAJÚ DO ODVOLANIA, možné náhradné termíny niektorých koncertov budú oznámené. Na nové presunuté termíny koncertov budú platiť zakúpené vstupenky a abonentky.

ZRUŠENÉ KONCERTY:

11. 3. 2020 (streda) o 18:00, cyklus J Junior, Symfonický orchester VŠMU

17. 3. 2020 (utorok) o 19:00, cyklus HM Hudobná mozaika, Koncert v spolupráci s International Holland Music Sessions, Ingenium Trio

19.20. 3. 2020 (štvrtok, piatok ) o 19:00, cyklus DE Hudba troch storočí, Cikker Beethoven Sibelius

Nárok na vrátenie vstupného zo ZRUŠENÝCH koncertov si môžete uplatniť po opätovnom otvorení Pokladnice SF. Vopred ďakujeme priaznivcom Slovenskej filharmónie, ktorí si vrátenie vstupeniek nebudú nárokovať. Znamená to pre nás veľkú podporu.

 Vstupenky môžete vrátiť v Pokladnici Slovenskej filharmónie, v budove Reduty, na námestí E. Suchoňa v Bratislave. Vstupenky zakúpené v sieti Ticketportal je možné vrátiť len na predajných miestach tejto siete.

V prípade, ak si klient zakúpil vstupenky prostredníctvom portálu Návštevník.sk, môže požiadať o vrátenie peňazí nasledujúcim spôsobom:

  • Priamo v pokladnici SF s vytlačenými vstupenkami
  • Mailovou formou/ mailom na adrese vstupenky@filharmonia.sk.

K žiadosti o vrátenie je potrebné doložiť vstupenky, najlepšie vo formáte PDF. Takisto je potrebné aj doloženie detailu transakcie, v ktorom je zreteľne uvedená suma, dátum a číslo účtu platcu (celý IBAN). Platba bude prevedená na uvedené číslo účtu.

Ďakujeme za pochopenie, Slovenská filharmónia