MLADÍ MLADÝM

sfm1_b

Na druhom  koncerte  cyklu JUNIOR  sa predstavia telesá bratislavského konzervatória – Symfonický orchester Konzervatória v Bratislave Spevácky  zbor Konzervatória v Bratislave /zbormajsterka Iveta Weis Viskupová/ a celé spektrum študentov, ktorí sa predstavia v tento podvečer ako sólisti:

Anabela Patkoló, husle, Miloš Biháry, klavír, Štefan Horváth, tenor a Katarína Porubanová, mezzosoprán. Za dirigentským pultom bude stáť pedagóg – dirigent, skladateľ a hudobný teoretik Juraj Jartim.

Program bude  prehliadkou interpretačných schopností poslucháčov bratislavského konzervatória .

Koncert  konzervatoristov  je  pripravený najmä pre mladých návštevníkov koncertov.

Koncert sa uskutoční v stredu  18. januára o 18.00 h.

Max Bruch   Koncert pre husle a orchester č. 1g mol, op. 26 (2. a 3. časť)

Peter Iľjič Čajkovskij   Koncert pre klavír a orchester č. 1 b mol, op. 23 (1.časť)

Giuseppe Verdi   La Donna è Mobile ária Vojvodu z opery Rigoletto

George Bizet   L’amour est un oiseau rebelle…. Habanera, ária Carmen z I. dejstva opery Carmen

Ján Levoslav Bella  Protector noster

Ave Maria / Veni Sancte Spiritus / Nedeľná omša č. 6 C dur

Vstupenky sú v predaji v Pokladnici SF a online na stránke navstevník.sk.