Medzinárodný deň detí v Slovenskej filharmónii

MDD-1200x800

V sobotu 4. júna 2022 pozývame do Slovenskej filharmónie všetky deti. V bratislavskej Redute spoločne oslávime Medzinárodný deň detí. Stretneme sa v krásnej Koncertnej sieni, v ktorej býva hudba. 

Hudbu všetci poznáte, počúvate ju z rádia, televízie, telefónov. U nás si ju vychutnáte naživo. Môže byť smutná, veselá, tanečná, pomalá, rýchla. Keďže budeme oslavovať, pripravený je koncert s názvom Tanec – od sarabandy po tango. Znieť bude hudba tanečná. Tance naprieč storočiami zaznejú v interpretácii  členov Slovenského komorného orchestra (um. vedúci Ewald Danel). Nebudú chýbať profesionálni tanečníci – Karol Brüll a Viktoria Bolender. Hudobno-tanečným popoludním vás bude sprevádzať moderátor Martin Vanek. Stretneme sa v sobotu 4. júna o 16.00 h v Koncertnej sieni Slovenskej filharmónie. Pripravená je hudba, tanec,  tombola a mnoho ďalších prekvapení.  Príďte do Slovenskej filharmónie. Spoločne oslávime MDD.

Program  Tanec – od sarabandy po tango si vypočujú aj školáci, ktorí v tejto sezóne navštevovali Hudobnú akadémiu Slovenskej filharmónie. Záverečný koncert tento V piatok doobeda navštívi Slovenskú filharmóniu 1400 detí bratislavských základných škôl.