FILHARMONICKÁ škôlka

73   SF Fiharmonicka skolka 22 04 2016 © Jan Lukas

Najbližšie organizované koncerty pre  prihlásených škôlkárov  -   FILHARMONICKÁ ŠKÔLKA sa uskutočnia v marci – 12., 16., 19. a 23. , vždy o 10.00. 

Tešíme sa na vás !  

Dramaturgia Slovenskej filharmónie pripravila  v  sezóne 2017/2018 organizované koncerty pre  najmenších  návštevníkov – deti predškolského veku s názvom FILHARMONICKÁ ŠKÔLKA. V marci pokračujeme druhým programom tohto koncertného cyklu.  Na každom koncerte privítame 70 malých návštevníkov. Aj v marci navštívi Redutu 280 prihlásených  škôlkárov.

Dramaturgická filozofia Filharmonickej škôlky je založená na princípe spojenia jednoduchej hudobnej témy a využitia celej plejády kvalitných hudobných umelcov Slovenskej filharmónie. Pre marcové  termíny  Filharmonickej škôlky sme zvolili tému SLÁČIKOVÉ NÁSTROJE, ktoré deťom predstavia členovia Slovenského komorného orchestra.

O hovorené slovo sa  postará hudobný skladateľ, moderátor rádia Devín, ale aj metodik Katedry Hudobnej výchovy Pedagogickej fakulty UK v Bratislave – Tomáš Boroš. Koncert je pripravený v spolupráci s poslucháčmi Katedry Hudobnej výchovy Pedagogickej fakulty UK v Bratislave.