R3 2012/2013

Láska v hudbe
od klasiky po muzikál

Wolfgang Amadeus Mozart: predohra k opere Figarova svadba

Wolfgang Amadeus Mozart: „Papa, papa…“ – duet Papagéno a Papagéna z opery Čarovná flauta (Janka Feriková, Lukáš Sládkovič / Dominika Výberová, Adam Nádler)

Sergej Vojtenko: Revelation  (Marič Petar, akordeón)

Gioacchino Rossini: „Mačací duet“ (Slávka Zámečníková, Eva Bodorová / Viktória Ballánová, Judita Andelová)

Niccolo Paganini: Capriccio (Eva Rabchevska, husle; Mgr. art. Iveta Sabová, Art.D, klavír

Mikuláš Schneider – Trnavský: Všetci ľudia povedajú (Lukáš Sládkovič; Mgr. art. Dana Hajóssy, klavír)

slovenská ľudová pieseň „Škoda ťa, šuhajko“, úprava Ján Valašťan-Dolinský (Eva Bodorová; Mgr. art. Karin Remencová, Art.D, klavír)

Bedřich Smetana: „Znám jednu dívku…“ -  duet Jeníka a Kecala z opery Prodaná nevěsta (Patrik Horňák, Lukáš Sládkovič / Amir Khan, Juraj Purdeš)

Ray Obiedo: La Samba (Džezová formácia študentov Konzervatória v Bratislave pod vedením Mariana Zajačka, sólo bicie Jakub Kačic)

Serge Lama/Dona Alice: To mám tak ráda (orig. Je suis malade, prebásnila Jiřina Fikejzová) (Polyáková Mariana)

Galt MacDermot/James Rado, Gerome Ragni: „Frank Mills“ – pieseň z muzikálu Hair/Vlasy  (Lenka Machciniková)

Galt MacDermot/James Rado, Gerome Ragni: „Aquarius“ – pieseň z muzikálu Hair/Vlasy  (Monika Drgáňová)