ZAČAL SA PREDAJ VSTUPENIEK NA JEDNOTLIVÉ KONCERTY 74. sezóny Slovenskej filharmónie

bulletin 74. koncertná sezóna

Slovenská filharmónia prichádza každú jeseň s bohatou ponukou nových hudobných zážitkov. V septembri odštartovala svoju 74. koncertnú sezónu, ktorá potrvá  do júna 2023. Pripravené sú koncerty  v interpretácii našich telies – orchestra Slovenská filharmónia, Slovenského filharmonického zboru a  Slovenského komorného orchestra. Okrem našich telies privítame počas nadchádzajúcich desiatich mesiacov mnoho domácich a zahraničných hosťujúcich umelcov – sólistov, dirigentov či komorných zoskupení.     VSTUPENKY NA JEDNOTLIVÉ KONCERTY SEZÓNY 2022/2023 SÚ V PREDAJI OD PONDELKA 10. októbra v POKLADNICI SF.

Program koncertov nájdete v celosezónnom bulletine, ktorý je v predaji v Pokladnici SF  a nájdete ho aj  na stránke www.filharmonia.sk.

Aj túto koncertnú sezónu sú pripravené  symfonické a vokálno-inštrumentálne koncerty v Koncertnej sieni SF. Nechýbajú populárne koncerty pre dospelých, deti a teenagerov, organizované koncerty pre škôlkárov a školákov. Vo vybrané nedeľné popoludnia môžete navštíviť organové koncerty a koncerty Slovenského komorného orchestra, v utorky v Malej sále koncerty komorných zoskupení alebo klavírne recitály. V ponuke nechýbajú sviatočné koncerty – vianočné, silvestrovský, novoročný a mimoriadne obľúbené melódie filmovej hudby.

Aj v týchto dňoch môžete získať zľavu na sériu Vami vybraných koncertov, môžete si zostaviť svoju vlastnú ABONENTKU na mieru – výber päť a viac koncertov.