Aktuality a novinky


Oznam o večerných koncertoch 17. a 18. septembra k 75. výročiu ukončenia 2. svetovej vojny

1_Photo Peter Brenkus 8J6A7300X

Vážení návštevníci koncertov Slovenskej filharmónie, držitelia abonentiek a vstupeniek na večerné koncerty vo štvrtok a piatok 17. a 18. septembra,

keďže Slovenská filharmónia nedostala výnimku od Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Bratislava o žiadanom vyššom počte návštevníkov, vieme poskytnúť vstup na uvedené koncerty prvým 50 návštevníkom. Čítať viac…


OZNAM SF pre návštevníkov koncertov 17. a 18. septembra

dôležitý oznam

Vážení návštevníci koncertov Slovenskej filharmónie, držitelia abonentiek a vstupeniek na večerné koncerty vo štvrtok a piatok 17. a 18. septembra a záujemcovia o verejnú generálku, ktorá sa má uskutočniť zajtra o 10.00.

Informáciu o možnom počte návštevníkov  v Koncertnej sieni na avizovaných podujatiach vo štvrtok a piatok 17. a 18. septembra vám oznámime po aktuálnom zverejnení informácie Regionálnym úradom verejného zdravotníctva Bratislava.

Za vašu trpezlivosť vopred ďakujeme, Slovenská filharmónia


Preložené koncerty z minulej sezóny – Slovenská filharmónia pod taktovkou Daniela Raiskina

Daniel Raiskin, Benjamin Schmid-600x411

Koncerty Slovenskej filharmónie pod taktovkou nastupujúceho šéfdirigenta Daniela Raiskina s rakúskym husľovým virtuózom Benjaminom Schmidom zaznejú v Koncertnej sieni SF vo štvrtok piatok 17.18. septembra 2020. Sú  presunuté z pôvodných termínov 20. a 21. mája 2020 a platia pre držiteľov abonentiek (A,B 10) a vstupeniek zakúpených na májové termíny. Keďže počet záujemcov a majiteľov platných abonentiek a vstupeniek aktuálne presahuje povolený počet návštevníkov na večerných koncertoch, ponúkame vám možnosť navštíviť VEREJNÚ GENERÁLKU vo štvrtok 17. septembra o 10.00 hod., aby sme tak mohli uspokojiť všetkých držiteľov abonentiek a vstupeniek na uvedené koncerty za dodržania aktuálnych opatrení.

Koncerty boli plánované a zaznejú k 75. výročiu ukončenia druhej svetovej vojny.

Čítať viac…

Prejsť na sekciu Aktuality a novinky →